Zahájení sezony 2019

16.03.2019 16:02

Vážení golfoví přátelé!

Vláda zimy se pomalu chýlí ke konci, ve vzduchu je již cosi neklidného, takže netrpělivě vyhlížíme okamžik, kdy budeme moci vyrazit na hřiště a oddat se milované hře. Nová sezóna už začne opravdu co nevidět. 
Čas oponou trhnul, ani jsme se nenadáli a chtě nechtě zjišťujeme, že jsme opět o něco dospělejší. A co víc, už tomu bude deset let, kdy jsme naši jihočeskou seniorku začali hrát. Právě tedy vstupujeme do jubilejní desáté sezóny naší PJD - Jihočeské seniorské túry a budeme s nadějí očekávat, že se nám bude dařit. V loňském roce jsme měli velké štěstí na počasí, žádný turnaj nemusel být kvůli počasí zrušen, pršelo nám asi jen jednou a snad nám počasí bude příznivě nakloněno i letos. Desátou sezónu zahajujeme zostra, tři turnaje za sebou v týdenním odstupu. Start je 15.dubna v Pyšelích, další týden hrajeme v Krumlově a za další týden pojedeme do Kácova.
Všichni už se těšíme, že se po zimní přestávce opět shledáme, uděláme něco pro zdraví i zábavu a vstoupíme úspěšně do jubilejní desáté sezóny. Ta bude svým způsobem přelomová, vždyť R&A přistoupil k podstatné úpravě pravidel, jakou jsme ještě nezažili. Jistě není úplně jednoduché všechny změny ihned strávit, proto vyzýváme všechny golfisty, aby si nová pravidla důkladně, a raději dvakrát, přečetli.
Výbor je přesvědčen, že i s novými pravidly vstoupíme do této sezóny hladce.
Na shledanou v Pyšelích se těší
Výbor